HURDA KURŞUN

İSTANBUL HURDACI EN YAKIN HURDACI

HURDA KURŞUN

Ağustos 29, 2020 Hurdacı 0

HURDA KURŞUN  ALAN YERLER YENİİ AY METAL HURDA KURŞUN HURDASI ALIMI

HURDA KURŞUN ALAN YERLER

Hurda kurşun alım yapılırken en fazla hurda kurşun boru ve hurda kurşun levha olarak alınır. Bu hurdalar İstanbul’ da hurdacılar tarafından toplanmaktadır. Hurda kurşun en fazla miktarda kar edeceğiniz bir hurda türüdür.

Kablo kaplaması ve akü teknolojilerinde de kurşun madeni kullanılır. Yumuşak ve düşük sıcaklıkta eriyen bir yapısı olmasına rağmen diğer metaller ile birleştiğinde çok sağlam bir yapı alabilir. Aynı zamanda kurşun insan sağlığı için de zararlıdır. İnsan kanına karıştığı taktirde ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.

Kurşun, yaygın bir metal olması ve kolay işlenebilmesi nediyle endüstride oldukça yaygın kullanılan bir metaldir. Boya endüstrisi, akü ve pil fabrikaları, metal endüstri ve patlayıcı sanayide yaygın kullanıldığından, geri dönüşüme ciddiyetle kazandırılmadığı taktirde atık sular içerisinde yaygın olarak bulunmaktadır ki bu durum istenmeyen kirliliklere neden olmaktadır.

Ayrıca kurşun çıkarılması zor ve maliyeti yüksek bir madendir. Kurşun hurdasının geri dönüşüme kazandırılması sağlığımız açısından önemlidir.

Kullanmadığınız, kurşun ihtiva eden akü, pil vb. gibi metallerinizin bulunduğu kurşun hurdalarınızı saklayınız ve çöpe atmayınız.İstanbul Hurdacı, bu konuda size gereken desteği verir ve deneyimli uzman kadrosuyla hurdalarınız ayrıştırarak size kazanç sağlayacağı gibi kurşun hurdalarınızı tehlike yaratmadan geri dönüşüme kazandırırak çevreyi ve geleceğinizi daha yaşanılabilir hale getirmek için uğraş verir.

HURDA KURŞUN  FİYATLARI

Sizlerde güncel hurda kurşun fiyatları için hemen bizi arayın. firmamız 2020 güncel kurşun fiyatları sunmaktadır. her türlü hurda kurşun alımı adresten yapılmaktadır. sizde her türlü kurşun işleri için bizi arayabilir ve işçiik bize yaptırabilirsiniz. firmamız 24 saat açık bir şekilde hizmet vermektedir. ayrıca her il ve ilçelerden hurda kurşun alımı yapılır. kurşun hurdası haftalık ve günlük olarak firmamız güncellemektedir. sizde yüksek güncel hurda kurşun fiyatlari için hemen bizi arayın

Kurşun Hurdası satmak istiyorsunuz ve kurşun hurda fiyatı edinmek istiyorsunuz ve kurşun hurdası fiyatı ne kadar diyor isenizYeni Ay Metal hurdacılık güncel kurşun hurdaları ile hurda alımı yapıyor sizde hurda satmak için hemen bizler ile iletişime geçinsizlere güncel kurşun hurdası fiyatları ile itina ile yardımcı olalım ve her çeşit hurdanızı deneğerinde geri dönüşüme kazandıralım.

KURŞUN HURDASI ALANLAR

Kurşun Hurdası satmak istiyorsunuz ve kurşun hurdası alanlar arıyor iseniz firmamız kurşun hurdası alanlar dan biridren kısa süre içerisinde kurşun hurdası alımı gerçekleştiriyoruz tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmekFirmamız bu alan ve sektörde öncü firmalardan olup edirne de 7/24 kurşun hurdası alımı gerçekleştirmekte olup kurşun alımı yaparak sizlere de yardımcı oluyorArayın hurda alımı için hemen kapınıza kadar gelelim ve sizlere itina ile yardımcı olalım hurdalarınızı hemen geri dönüşüme kazandıralım

Hurda kurşun alan firmalar kurşun geri dönüşümü yaparak artan maliyetleri düşürmekte. Kurşun yumuşak bir hurda metal olmasına rağmen çok kolay bir kullanımı var. Ayrıca ülkemizde de bol miktarda bulunmaktadır. Bir madeni geri dönüşüm ile elde etmek topraktan elde etmekten daha kolaydır. Bu sebeple hem doğayı daha az kirletmek ve enerji tasarrufu yapmak amacı ile geri dönüşüm yapılmalı.

HURDA KURŞUN

Anında fiyat desteği istiyorsanız HURDACI TELEFONUı ile bizimle iletişime geçin. Eğer hurda miktarının kg değerini biliyorsanız yazmanız yeterli. Eğer tartmadı iseniz veya montaj halinde ise fotoğraflarını çekip atmanız yeterli. Biz tecrübelerimize dayanarak miktarı tahmin eder ve ona göre teklif sunarız. işleminin ardından tartma tabiki yapılacaktır. Vereceğimiz fiyat desteği kg bazlı olur. Toptan alım sizlerin daha az kar elde etmenize neden olacak. Haksız kazanç elde etmek istemeyiz.Hurda kurşun alan hurdacı veya  arasında güncel fiyat teklifleri sunmaktayız. Bize kurşun satışından memnun kalacaksınız. Kurşun alımları sırasında tüm işçilik masrafları bizim tarafımızdan karşılanır. Ayrıca nakliye masrafları da bizlere ait. Çatınızda bulunan hurda kurşun levhasını çalışanlarımız ile gelip sökelim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button