HURDA KROM ALANLAR

İSTANBUL HURDACI EN YAKIN HURDACI

HURDA KROM ALANLAR

Ağustos 27, 2020 Hurdacı 0

HURDA KROM ALANLAR YENİ AY METAL TEDARİKCİ FİRMA

HURDA KROM ALANLAR

Metallere sertlik kazandıran kromun oldukça fazla kullanım alanı mevcuttur. Özellikle paslanmaz çelik üretiminde, çeliğin sertleştirilmesi için kullanılmakta olup, metallere sertlik sağlaması nedeniyle zırhlı araç yapımında, metro, otobüs, araba, gemi gibi bir çok araç ve metal çeşidinde; mermi, denizaltı, uçak, top gibi askeri araç-gereçlerde krom hurdanın kullanımı bulunmaktadır. Ülkemide en çok ihracatı yapılan metallerden olan krom, Londra Metal Borsası’nda dahi işlem görmektedir.

Çok fazla kullanım alanı olması nedeniyle krom hurda bir çok eşya ve hurdanın içerisinde bulunmaktadır. Ancak kalitesi değişkenlik gösterdiğinden müşterilerimiz krom hurda çeşitlerinin kalitesini tespit edemez. Örneğin, 310 kalitedeki hurda paslanmaz ile 430 kalitedeki hurda paslanmaz, içerisindeki krom oranı nedeniyle aynı fiyata tabi değildir.

İstanbul Hurda, uzman kadrosu ve yıllara dayanan birikimi ile krom hudası konusunda size en doğru fiyatı verir. Krom hurdanızı geri dönüşüme kazandırın, ülkenin sanayisine katkıda bulunun.

Her işimizi dikkatle ve özenle yapıyor, müşterilerimiz ile uzun yıllara dayanan bir ilişki kurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Krom bir metaldir. Bir alaşım değildir.  geri dönüşümü de kolaydır. İstanbul bölgesinde tüm ilçeler ve İstanbul çevresinde hurda krom alıyor ve geri kazanıma veriyoruz. Hurda krom tonu ne olursa olsun kg si ne olursa olsun hurda alımlarını yerinde yaparız. Krom alıcıları satılan miktarlar az olduğu zaman yerinden hurda krom almazlar. Kendi dükkanlarına nakliye edilmesini istemektedirler. İstanbul da bizim ise ayağınıza kadar gelip alabiliriz. Bunun için bizimle iletişime geçiniz.

Krom alanlar en fazla krom tas, tabak, krom lavabo gibi hurdalar almaktadır. Biz bunların yanında tabela ve diğer krom kullanılan tüm hurda alımlarını da yapıyoruz. Krom fiyatları ne kadar sorunuzu ve krom kaç kara gibi sorularınız için bizleri arayın.

HURDA KROM FİYATLARI

Krom çok yüksek sıcaklıklarda erir. rafineri sistemleri eritilerek yapılır. Krom jantlar krom geri dönüşümünün temelini oluşturur.  jant fiyatlarından ağır etkilenir.  karışımı ile daha sert ve rigit metallerin üretimi yapılır. Krom çoğu kez krom madeni alıcıları tarafından alınır.

İstanbul, Kırklareli, İzmit, Kocaeli, Düzce, Edirne, Tekirdağ, Yalova, Adapazarı ve çevre illerinden krom alımları hızlı yapılır. Yaz kış hizmet sunulur. Lokanta krom malzemeleri İKİNCİ EL MALZEME ALAN YERLER ile dükkanlardan alınır. Fabrialarda üretim artığı olan krom değerinde ve peşin alınır. Krom tozu ve diğer krom bileşenleri.

HURDA ENDÜSTRİYEL MUTFAK HURDALARI

Paslanmaz mutfak hurdasında da her alanda olduğu gibi fiyatlar önemlidir.Her bir hurda için ayrı ve doğru fiyat almak için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.Bilindiği üzere fiyatlar değişiklik göstermektedirler.Elinizde bulunan paslanmaz mutfak hurdası sayısını,büyüklüğünü bizlere bildirip mümkün olduğunca en doğru fiyat garantisini bizde bulabilirsiniz.Paslanmaz mutfak hurdası alan yerler dendiğinde ilk olarak akla gelen firmalardan olduğumuz için her zaman işimize gereğinden fazla özen göstermekte ve hiçbir prosedürü atlamadan son derece profesyonel bir şekilde alım yapmaktayız.Sizden alınan her hurda en hızlı şekilde geri dönüşüm ile yeniden kullanıma hazır hale getirilir.Bu sebepten dolayı alanında hem en güvenilir hem de en hızlısı olmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duymaktayız ve duymaya da devam ediyoruz.

KROM HURDASI

Krom hurda fiyatları öğrenmek için öncelikle krom analizi yapılmalıdır. Sizde krom analizi için bizden yardım alabilirsiniz. Firmamız hurda krum alımı yapmadan önce krom hurdasına analiz yapar ve daha sonra analiz sonucu hem cinse göre ödeme yapılır. Bu hem cinc hurda kromlar ise 301, 401, 216, 316 gibi hurda cinsidir. sizde elinizde ki hurda kromu satmak için hemen bizi arayın. Her türlü krom talası alımı adresten ücretasiz yapılır. Ödeme nakit olarak elden yapılmaktadır. Hurda krom talaşı alan yerler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0533 351 4576