Hurda Elektirik Panosu Alan Yerler

İSTANBUL HURDACI EN YAKIN HURDACI

Hurda Elektirik Panosu Alan Yerler

Aralık 19, 2020 Hurda Çeşitleri 0

Hurda Elektirik Panosu Alan Yerler İstanbul Hurdacı Firmamız Güncel Hurda Fiyatlar Hurda Elektirik Panosu Alan Yerler Hurdası Alımı

Pano alan hurdacılar çoğunlukla biten şantiyelerden şantiye panosu hurdası alırlar. Bunlara ek olarak fabrika sökümlerinde de çok sayıda pano hurdası elde edilmektedir. Bu hurda elektrik panosu uzman ekipler tarafından ayrıştırılır ve geri dönüşüme kazandırılır.  Elektrik pano hurda fiyatları hurda fiyatlarındaki değişimlerden etkilenmektedir.

Pano hurdaları alınmadan önce söküm işleminin yapılması gerekir. Bu işlemin yapılmasından önce sisteme verilen elektrik kesilir ve ardından söküm işlemi başlar. Elektrik kesilmeden kesinlikle söküm işlemi yapılmamalıdır. Pano sacına zarar verilmeden ve içerisinde yer alan malzemelere zarar verilmeden söküm işlemi gerçekleştirilmelidir. Yüksek gerilim panoları diğer panolara oranla daha pahalı satılır.

Hurdacı hizmetlerimiz arasında pano malzemesi satışlarımız da mevcuttur. Pano malzemelerini uygun fiyattan satmaktayız. Panoları toptan sattığımız durumlar da mevcuttur. Hazır pano satışlarımız yapılmaktadır. Pano satışı yapan hurdacı arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Elektirik Panosu Alan Yerler İstanbul

İstanbul da hurda pano alan yerler arasında en yüksek fiyatları verdiğimizi iddia ediyoruz. Bunun sebebi eğer pano içeriği değerli ise 2. el fiyatından alım yapılmaktadır. İkinci el pano alanlar sizlere kesinlikle bizim verdiğimiz fiyatları vermeyeceklerdir. Hurda elektrik panosu malzemeleri ayrıca değerli madenlerde içermektedir. Be değerli madenler ayrıştırılmaktadır. Hurda pano geri dönüşümü ülkemiz de yaygın olarak yapılmamaktadır.

Hurda pano alan firma ve şirketler öncelikle bu hurdaları gruplara ayırmaktadır.. Bu malzemeleri alan ikinci el işlerine bakan elektrikçiler vardır.

Hurda elektrik panosu alan yerler İstanbul arıyorsanız bize ulaşın. Elektrik panosu hurdası genellikle fabrika söküm işleri neticesinde ortaya çıkmaktadır. Hurda pano söküm işlemi tamamen tarafımıza aittir. Siz sadece iletişim kısmındaki telefon numaralarından bizi arayın. İstanbul’un tüm ilçelerinde pano hurdası alımı yapmaktayız. Pano hurda alımlarını genellikle Fatih, Esenyurt, Silivri gibi sanayi fabrikalarının bol olduğu yerlerden yapmaktayız. Diğer ilçelerde de bu hurdanın alım işlemini gerçekleştirmekteyiz. Hurda elektrik panosu alan yerler İstanbul yada hurdacılara gitmenize gerek yok. Biz hurda panonun yerinde söküm ve alımını gerçekleştiriyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0533 351 4576