Avcılar Hurdacı

İSTANBUL HURDACI EN YAKIN HURDACI

Avcılar Hurdacı

Aralık 27, 2020 Hurdacı 0

Avcılar Hurdacı olarak hurdacı firmamız Avcılar Hurdacı olarak hizmet veriyor hurdacı firmamız hurda alımlarını 7/24 gerçekleştiriyor arayın fiyat alın

Avcılar Hurdacı firmamız her nevi hurda alımı için kapınıza kadar geliyor yerinde nakit ve peşin ödeme ile sizlere yardımcı oluyor

Beşiktaş ta hurda alımları en yüksek fiyat garantisi altında gerçekleştiren sektörün ileri gelen hurdacı firması olarak hurda alımı yapıyor

 

Avcılar Hurdacılar

Avcılar Hurdacılar Firmamız sizlere ne iyi şekilde hizmet vermek için gece gündüz çalışmaktadır. Hurda alan yerler olarak
sizlere her bölgeden hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun; her noktadan sizlere
hurda alım hizmeti vermekteyiz. Hurda alım hizmetinde müşterilerimizin memnuniyetini esas
almaktayız ve bunun için büyük çabalar göstermekteyiz. Bizim için önemli olan ilk şey
müşterilerimizdir. Avcılar Hurda Alan Yerler Firmamız; kendini sürekli tazeleyen ve yenileyen bir yapıya sahiptir. Sizde üst
kademeli bir firma  Avcılar Hurdacı arıyorsanız bize ulaşabilir ve bilgi salabilirsiniz. Sizlere en üst aşamada hizmet
vermeyi görev olarak biliyoruz ve bunun için uğraşıyoruz. Birçok yerden hurda alım işlemlerimiz
firmamız tarafından yapılmaktadır. Aynı zamanda nakliyat işlemlerimiz sırasında sizlerden herhangi

bir ücret talep edilmemektedir. Sizlere ücretsiz bir şekilde en üst düzeyde hizmet vermekteyiz.
Amacımız, bu sektörde uzun seneler kalmak ve müşterilerimizin güvenini kazanmaktadır. Güven
karşılıklı olduğunda çok daha iyi olmaktadır. Bu sebeple müşterinin ve firmanın mutlaka birbirine
güvenilmesi gerekmektedir. Biz bu konuda çok duyarlı bir firma olduğumuz için kendimize sürekli
özen gösterip kendimizi yenileyerek olumlu yönde ilerlemekteyiz. Hurda alan yerler olarak sizler için
çalıştığımızı ve çalışmaya devam edeceğimizi belirtmek isteriz.

Sizin için sokak sokak gezmekte ve
hurdalarınızı adresinizden teslim almaktayız. Sizde geri dönüşüme katkınız olmasını istemez misiniz?
Bu aynı zamanda ülke ekonomisini canlandırmak içinde çok önemli bir hizmettir. Geri dönüşüm
sayesinde ülke ekonomisi büyük bir şekilde canlanmaktadır. Bu sebeple hem ülkenin ekonomisi hem
de çevre kirliliğini önlemek adına hurda eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz. Bunun için isterseniz
firmamıza gelebilir isterseniz biz adresinize araç gönderebiliriz. Gönderdiğimiz araçlar adresinize
ücretsiz bir şekilde hizmet verecektir. Sizde hurdalarınızı satmak istiyorsanız mutlaka yakın zaman
içerisinde bizimle iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir.

Avcılar Hurda Alımı Yaptığımız Bölgeler

  1. AMBARLI MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
  2. CİHANGİR MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
  3. DENİZKÖŞKLER MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
  4. FİRUZKÖY MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
  5. GÜMÜŞPALA MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
  6. MERKEZ MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
  7. MUSTAFA KEMALPAŞA MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
  8. TAHTAKALE MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
  9. ÜNİVERSİTE MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
  10. YEŞİLKENT MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI

TAHTAKALE MAHALLESİ HURDACISI

Bölgede bulunan tüm üretim ve fabrika tesislerinden makine hurdası alımı yapmaktayız. Mahallede bulunan diğer fabrikalardan ise araiş hurdası alımı yapmaktayız. Araiş hurdasının geri dönüşümünü bölgede yapan tek firma ve öncüyüz. Tahtakale Mahallesi gelişmiş ve gelişmekte olan bir bölgedir. Varil, pvc ve plastik hurdaları için de en iyi fiyatı vermekteyiz. Paslanmaz hurdası alan şirketimiz bu bölgede tüm paslanmaz hurda çeşitlerinin geri dönüşümünü gerçekleştirmektedir.

FİRUZKÖY MAHALLESİ HURDACI

Avcılar  hurdacı kentsel dönüşüm işleri hızla artmaktadır. Buna bağlı olarak da bölgeden bulca bina yıkım hurdası çıkmaktadır. Hurdacılar bu bölgeye değer vermektedir ve bu bölgeden bolca yıkım hurdası alımı yapmaktadır. Yıkım hurdaları bölgenin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Ayrıca bölgeden bolca çelik hurdası alımı da yapmaktayız. Firuzköy hurdacı olarak bölgede bulunan iş yerlerinden sarı hurdası alımı da yapmaktayız. Ayrıca matbaa ve okullardan kağıt hurdası alımlarımızda mevcuttur. Bölgede bulunan lider geri dönüşüm firmasına ulaşmak için bizi arayın.

YEŞİLKENT MAHALLESİ HURDACI

Bölgede bulunan tüm yiyecek üzerine kurulmuş firmalardan kutu alüminyum hurdası alımı yapmaktayız. Kutu aliminyum çokça bu mahalleden çıkan hurdalar arasında yer almaktadır. Ayrıca havai hat teli ve havai hat teli plastik kablo alımlarımız da mevcuttur. Adresinize gelerek yerinde ve değerinde hurda alımı yapmaktayız. Ayrıca bu değerli mahallemizde soyma bakır, lama bakır, imalat atığı alımlarımız da mevcut durumdadır. En güncel fiyat üzerinden nakit hurda alımı yapmaktayız.

CİHANGİR MAHALLESİ HURDACI

Cihangir Avcılar ilçesinin en gelişmiş mahallelerinden birisidir ve bu yönüyle bulca hurda çıkan mahaller arasında yer almaktadır. Bölge şantiye yönüyle de oldukça zengindir. Şantiye hurdası alımlarımızın çoğunu bu mahallede yürütmekteyiz. Şantiye hurdası paraya çevrilmesi gereken başlıca hurdalar arasında yer almaktadır. Ayrıca bu şantiye hurdalarının ikinci el geri dönüşüm işlemi de mevcuttur.

ÜNİVERSİTE MAHALLESİ HURDACI

Bu mahalle avcıların en değerli mahallelerinden birisidir. Bunun nedeni bu mahalle bir üniversite barındırır. Ve biz bu üniversiteden bilgisayar hurdası, atık kağıt ve karton hurdası alımı yapmaktayız. Bölgede bulunan yurt ve evlerden çatı makası ve çatı paneli alımları da yapıyoruz.

Bölgedeki firmalardan ise demir çit, demir direk, demir kapı, demir korkuluk, demir merdiven, alımlarımızda mevcuttur. Ayrıca bunların satışını da yapmaktayız. Müşteri memnuniyetimiz her şeyin önünde gelmektedir ve kaliteli hizmet vermekten gurur duymaktayız.

MUSTAFA KEMAL PAŞA MAHALLESİ HURDACI

Avcılar hurdacı Mustafa Kemal Paşa mahallesi hurdacısı olarak kırkambar sarı için en güncel ve en iyi hurda fiyatını vermekteyiz. Ayrıca radyatör hurdası alımlarını da bu mahallede yürütmekteyiz. Çinko, kurşun, dkp ve ekstra hurdası alımlarımızda fazlaca mevcut durumdadır bu mahallede.

DENİZKÖŞKLER MAHALLESİ HURDACI

Avcıların en gelişmiş mahallelerinden birisi olan Denizköşkler Mahallesinde hurda alımı yapmaktayız. Denizköşkler’de hurdacı arıyorsanız bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Bize hurda satmak istiyorsanız yedi gün 24 saat iletişim kısmında bulunan telefon numaralarından bizi aramanız yeterli olacaktır. Burada bulunan banka ve diğer çalışma erlerinden bilgisayar hurdası ve hurda kablo alımı yapmaktayız. Atık kağıt ve plastik pet şişe alımlarımız da bu mahalle de mevcuttur. Gerektiği taktirde bidon hurdalarına en iyi fiyat vererek alım yapıyoruz.

GÜMÜŞPALA MAHALLESİ HURDACI

Bu mahallemiz alüminyum hurdası yönüyle değerli bir mahalledir. Sert alüminyum ve alüminyum talaşı hurdalarını bu mahalleden alımını yapmaktayız. Tas tabak olarak da alüminyum hurda alımlarımız mevcuttur.  Avcılar Hurdacı telefon numarası arıyorsanız Gümüşpala Hurdacı olarak hizmetinizdeyiz.

AMBARLI MAHALLESİ HURDACI

Mahallemizde maden ağırlıklı hurda alımı yapmaktayız. Hurda maden önüyle zengin olan ambarlı mahallesine gitmekten her zaman mutluluk duyarız ve hurdacı şirketler arasında en güncel maden fiyatlarını veren şirketiz. Burada almakta olduğumuz maden çeşitleri ise hurda krom, hurda çinko, hurda kurşun alımlarını bolca yapmaktayız. Sanayi ve motor fabrikalarından da motor hurdası alımlarımız mevcuttur. Karton hurdası ve paket hurdalarının alımlarını da yerinde, değerinde ve peşin olarak yapmaktayız. Telefon numaralarımızdan bizi aradığınız taktirde hemen yanınızda olacağız.

AVCILAR hurdacı MERKEZ MAHALLESİ HURDACI

Bu değerli ve nezih mahallemizde ofset matbaa alüminyum hurdası satmak için bizleri arayın. Anında keşif ekibi gönderelim. Avcılarda gerçekten güncel ve en iyi fiyatı almak istiyorsanız bizi aramanız yeterli olacaktır. Hurdacı şirketleri arasında olan saygınlığımızı koruyor ve kaliteli hizmet veriyoruz. Çıkma profil hurdası, kırkambar bakır, kırkambar karışık kırma hurdası alımları yapmaktayız.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0533 351 4576