AVCILAR HURDACI

İSTANBUL HURDACI EN YAKIN HURDACI

AVCILAR HURDACI

Eylül 25, 2020 Hurdacı 0

Avcılar Hurdacı Firmamız Yeni Ay Metal Hurda Alım Satımı

AVCILAR HURDACI

Avcılarda hurda alım satım islerini nasıl yaparım diye düşünmeye gerek kalmadı. Demirbilek hurdacılık Avcılar da hurda alımları başlamıştır. Hurda denilip bir köşeye atılan her türden metal hurdası tarafımızca değerlidir ve parasal olarak değerlendirilir. Eski binanızın yıkılıp içinden çıkacak pencere, kapı, inşaat demiri gibi hurdaları avcılar da hurda alımı yapan firmamız http://yeniaymetal.com sizlere kaliteli hizmet vermenin gayreti içinde çalışmaktadır. İnşaat metal malzeme attığı geri dönüşüm yapılması ve yeniden kullanılabilir olabilmesi için Yeni Ay Hurdacılık  hem müşterilerinin cebini düşünür hem de doğayı düşünür.http://AVCILAR HURDACI aramaya son veren Demirbilek hurdacılık sizlerin yanında her an olacak şekilde günün yirmi dört saati hizmet vermektedir. http://AVCILAR HURDACI aradığınızda yanınızda olan firmamız en öncelikli görevi müşterilerinin memnuniyeti ve hurdalarının alınmasını görev kabul etmektedir. Yeni Ay Metal  Avcılarda hurda alım satım işlerini yürütmekte olup her zaman ulaşabilir olmamız ile sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz.

 

AVCILAR HURDACI HURDA ALIMI

Firma alarak Avcılar’ın tüm mahallelerinden hurda alımı yapmaktayız. Aldığımız başlıca hurda çeşitleri ise demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, krom hurdası, kablo hurdası ve diğer tüm hurda çeşitlerinin alımını yapıyoruz. Bölgede bulunan bir çok iş yerinden de hurda alımı yapmaktayız. Avcılar’da hurdacı denince akla gelen ilk şirketlerden birisiyiz. Hurda alımlarımızın çoğunu fabrika ve şantiyelere konteyner bırakarak yapmaktayız. Konteyner dolduğu taktirde dolusunu alıp boşunu bırakmaktayız.

Firmamız Avcılar hurdacı tüm bölgelerin de hurda alımı yapmaktadır. Toptan ve parça hurda alımlarında en güncel ve en iyi fiyatı sizlere sunmaktayız.Ayrıca granül hurdası alımlarımız da mevcuttur ve en yüksek fiyat üzerinden alım gerçekleştirilmektedir. Yine sanayi ve fabrikalardan pik döküm hurdasının geri dönüşüm işlemini gerçekleştiriyoruz

 

AVCILAR HURDA ATIK TOPLAMA MERKEZİMİZ

YEŞİLKENT MAHALLESİ HURDACI

Bölgede bulunan tüm yiyecek üzerine kurulmuş firmalardan kutu alüminyum hurdası alımı yapmaktayız. Kutu aliminyum çokça bu mahalleden çıkan hurdalar arasında yer almaktadır. Ayrıca havai hat teli ve havai hat teli plastik kablo alımlarımız da mevcuttur. Adresinize gelerek yerinde ve değerinde hurda alımı yapmaktayız. Ayrıca bu değerli mahallemizde soyma bakır, lama bakır, imalat atığı alımlarımız da mevcut durumdadır. En güncel fiyat üzerinden nakit hurda alımı yapmaktayız.

 

ÜNİVERSİTE MAHALLESİ HURDA ALIMI

Bu mahalle avcıların en değerli mahallelerinden birisidir. Bunun nedeni bu mahalle bir üniversite barındırır. Ve biz bu üniversiteden bilgisayar hurdası, atık kağıt ve karton hurdası alımı yapmaktayız. Ayrıca mahallenin diğer bölgelerinden de demir boru, demir parmaklık, kalorifer borusu, çatı sacı, kalorifer kazanı hurdaları alımı da yapmaktayız. Ayrıca bölgede bulunan bir çok hurda ihalesine de katılmaktayız ve ihale alımı yapmaktayız. Ayrıca bölgede demir merdiven söküm ve kesim ilerini de yürütmekteyiz. Bölgede bulunan yurt ve evlerden çatı makası ve çatı paneli alımları da yapıyoruz.

GÜMÜŞPALA MAHALLESİ HURDACI HURDA ALIMI

Bu mahallemiz alüminyum hurdası yönüyle değerli bir mahalledir. Sert alüminyum ve alüminyum talaşı hurdalarını bu mahalleden alımını yapmaktayız. Tas tabak olarak da alüminyum hurda alımlarımız mevcuttur.  Avcılar Hurdacı telefon numarası arıyorsanız Gümüşpala Hurdacı olarak hizmetinizdeyiz.

AVCILAR MERKEZ MAHALLESİ HURDACI 

Bu değerli ve nezih mahallemizde ofset matbaa alüminyum hurdası satmak için bizleri arayın. Anında keşif ekibi gönderelim. Avcılarda gerçekten güncel ve en iyi fiyatı almak istiyorsanız bizi aramanız yeterli olacaktır. Hurdacı şirketleri arasında olan saygınlığımızı koruyor ve kaliteli hizmet veriyoruz. Çıkma profil hurdası, kırkambar bakır, kırkambar karışık kırma hurdası alımları yapmaktayız.

ÇİHANGİR MAHALLESİ HURDACI

Cihangir Avcılar ilçesinin en gelişmiş mahallelerinden birisidir ve bu yönüyle bulca hurda çıkan mahaller arasında yer almaktadır. Bölge şantiye yönüyle de oldukça zengindir. Şantiye hurdası alımlarımızın çoğunu bu mahallede yürütmekteyiz. Şantiye hurdası paraya çevrilmesi gereken başlıca hurdalar arasında yer almaktadır. Ayrıca bu şantiye hurdalarının ikinci el geri dönüşüm işlemi de mevcuttur.

AVCILAR TAHTAKELE HURDACI

Bölgede bulunan tüm üretim ve fabrika tesislerinden MAKİNE HURDASI ALAN FİRMALAR alımı yapmaktayız. Mahallede bulunan diğer fabrikalardan ise araiş hurdası alımı yapmaktayız. Araiş hurdasının geri dönüşümünü bölgede yapan tek firma ve öncüyüz.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hurdacı Firmamız Hurdalarınızı Güncel HURDA FİYATLARI  İle Alımını Gerçekleştirmektedir.

Youtube Adresimiz: https://www.youtube.com/channel/UCuMD4vsbNg38cmMbvlqrL2Q

Mail: Aydinengin666@gmail.com

HURDACI TELEFONU : 0538 516 52 88 Yeni Ay Metal İrfan ENGİN 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button